Тренери команд Прем'єр-ліги одноголосно заявили про готовність грати в Маріуполі

Клуби готові їхати у прифронтове місто.

Керманичі дев'ятьох команд української Прем'єр-ліги заявили, що поїдуть до Маріуполя на матчі чемпіонату.

Питання актуальне у зв'язку з відмовою київського "Динамо" їхати на матч з "Маріуполем" без письмових підтверджень гарантії безпеки.

Василь Сачко, "Ворскла"

Я думаю, потрібно їхати. Ми навіть питання такого не піднімали всередині з керівництвом клубу. Безумовно є якась напруга, настороженість, але там теж люди живуть. Для цього є органи. Нехай вони організовують, якщо вони готові і підтверджують, що ніщо не загрожуватиме життю і здоров'ю футболістів, уболівальників, чому б там не грати?

Роман Монарьов, "Зірка"

Тому що там ходять люди на стадіон і чекають на ці ігри. Команда завоювала право брати участь в Прем'єр-лізі. Тому, напевно, треба там грати.

Егіше Мелікян, "Сталь"

Звичайно потрібно. Чому ні. Якщо "Маріуполь" домашні ігри грає вдома, чому не поїхати туди? Я не бачу жодної проблеми. Так, ми чекаємо, і ми поїдемо.

Володимир Шаран, "Олександрія"

Та потрібно, тому що це – Україна. От і все. І ці матчі показують, якщо люди приходять і команди приїжджають – значить все нормально. Тому я вважаю, що треба грати.

Чи підтримуєте ви "Динамо" у питанні з Маріуполем?

Паулу Фонсека, "Шахтар"

Так, звичайно. Тут дуже проста відповідь. Є українське місто, де виступає українська команда. Звісно, ми повинні їхати туди і грати. В "Шахтарі" ніхто не боїться там грати. Ми абсолютно готові їхати в Маріуполь.

Юрій Вірт, "Верес"

Ми були там три дні. Нема ніяких питань. Приїхали, покупалися у морі, зіграли, поїхали. Все на високому рівні. Все було чудово.

Юрій Вернидуб, "Зоря"

Думаю, що якщо Маріуполь - це Україна, то потрібно їхати і грати.

Роман Санжар, "Олімпік"

Чому туди не їхати? Це українське місто, там все нормально. Всі команди грають. Там хороша атмосфера, тому ми туди поїдемо.

Олександр Бабич, "Чорноморець"

Ми і прогулянку робили після сніданку і в парк заходили. Все нормально, все безпечно.

Зазначимо, у Маріуполі матчі вже провели "Верес" та "Чорноморець".

Нагадаємо, Павелко пригрозив "Динамо" технічою поразкою за відмову грати в Маріуполі.

ВідеоФутбол чи безпека. Динамо не хоче грати в Маріуполі

Залиште свій коментар