Тренування "Динамо" на НСК Олімпійський

Футбольний клуб "Динамо" напередодні матчу проти "МЮ" провів тренування на полі стадіону НСК "Олімпійський".

"Динамо" на тренуванні
Футболісти київського "Динамо" - на тренуванні, на полі НСК "Олімпійський".
Футболісти київського "Динамо" зазвичай готуються до матчів Ліги чемпіонів на базі в Конча-Заспі. Але цього разу вибір був зроблений на користь НСК "Олімпійський". 

Як сказав на прес-конференції головний тренер киян Йожеф Сабо, господарям не у меншій мірі, ніж гостям, потрібно було звикнути до газону найбільшого стадіону столиці. 

Враховуючи той факт, що свої домашні матчі на внутрішній арені чемпіони України незмінно проводять на стадіоні імені Валерія Лобановського, похвалитися частою ігровою практикою саме на Національному спортивному комплексі можуть хіба що українські "збірники". Але чи можна назвати таку практику частою?

Втім, не секрет, що все ж таки не поле, а майстерність футболістів є вирішальним чинником. Не гірше за наше розуміють це і наставники київської команди, що зробила вчора акцент не тільки і навіть не стільки на "акліматизаційний" аспект заняття, але і на відпрацювання деяких схем спеціально "під суперника" або "під турнір".
Адже до поля, врешті-решт, звикнути простіше, ніж до винахідливої гри манкуніанців. 

Розділившись після традиційної розминки на дві команди, динамівці приступили до вправ, пов'язаних з відпрацюванням командного пресингу і протистояння йому. Заняттям керував новий тренер з фізпідготовки італієць Вінченцо Пінколіні, який виконував вправи розминок нарівні з футболістами.
Допомагали італійцю Олег Лужний з Василем Рацем

Причому, як і Пінколіні, не словом, а справою - обидва відомі в недалекому минулому футболісти, а нині - тренери, працювали в ігрових вправах разом з нинішніми футболістами команди.

Із загальної групи не випадав ніхто. А Ісмаель Бангура і Пап Діакате, з якими пов'язані ледве не головні надії керівництва клубу, і зовсім, встигли не тільки залікувати травми, в чому ми переконалися в минулу суботу, коли обидва легіонери вийшли на поле в матчі проти "Закарпаття", але і додати впевненості у власних силах.

Відео"Динамо" готове дати бій "Червоним дияволам"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: