Тренування "Динамо"- від світанку до заходу

Справжня підготовка до сезону, з високими навантаженнями та інтенсивністю, почалася для динамівців у четвер.

Як напередодні зазначив головний тренер "Динамо" Валерій Газзаєв, справжня підготовка до сезону, з високими навантаженнями та інтенсивністю, почалася для динамівців у четвер.

Розписана кожна година доби.

О 8:00 підйом, футболісти йдуть на зважування та коротке медобстеження.

О 8:30 сніданок, далі час індивідуальних бесід тренера з гравцями.

На 10:30 призначено теоретичне заняття, п'ятихвилинка, після якої команда відправляється на перші тренування.

13:00 - час обіду, тихий час.

На 16:30 запланований виїзд на вечірнє тренування, після повернення з якого в готель дається годину часу на відновлювальні процедури. Тут переваги динамівців віддано сауні, лазні, соляній ванній або теплому басейну.

В 20:00 в ресторані команда збирається на вечерю, а через годину Валерій Газзаєв з помічниками в конференц-залі готелю призначає гравцям теоретичне заняття.

Але й це ще не все. Перед відбоєм, який, згідно з розкладом, настає в 23:00, динамівці надходять у турботливі руки клубних масажистів.

У кожного тренера своя методика роботи, що встигли відчути на собі гравці "Динамо". Як і очікувалося, Валерій Газзаєв вніс новий струмінь в традиційну досі підготовку до сезону. Помітно це навіть в дрібницях, з яких, як відомо, складається футбол.

Наприклад, тепер асистенти коуча "Динамо" відправляються на тренувальне поле за півгодини до прибуття гравців. За цей час потрібно розставити стійки і фішки для різних вправ, зробити все, щоб гравці без втрати часу сходу змогли приступити до тренування. Є й інші особливості роботи Газзаєва-тренера, про що ТСН.ua буде неодмінно сповіщати.

Двотижневий етап підготовки "Динамо" до сезону в Австрії розбитий на дві рівні частини. Спершу йде спеціальна робота, спрямована на підвищення загально-фізичних кондицій футболістів, потім – ігрова серія, з трьома контрольними матчами.

Незважаючи на пристойні навантаження, незадоволених в команді немає. Навпаки, футболісти примудряються жартувати, підтримуючи гарну атмосферу під час непростих навіть для тренованих людей вправ.

Видно, що такий підхід до душі Валерію Газзаєву, який сам може як висловити зауваження гравцю, так і похвалити його. Наприклад, бачачи як непросто дається Вукоєвічу, Валерій Георгійович зауважив: "Молодець, Огнен! Будеш так працювати, у збірної Хорватії тебе не впізнають".

Читайте також:

Бразильський новачок "Динамо" вночі прилетить в Київ

Ігор Суркіс: Юффус абсолютно здоровий

Гіоане: жаль, що в "Динамо" не грає Роналду

Київське "Динамо" придбало 50 відсотків бразильця

Бельгазуані: сподіваюся з другої спроби заграти в "Динамо"

ВідеоТренування "Динамо" в Австрії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: