Третій етап "Вуельти" – за Беттіні

Гонщик Quick Step Паоло Беттіні виграв 3-й етап "Вуельти", який пролягав між містами Вівейро і Луарка.

Паоло Беттіні
AFP
Переможець 3-го етапу "Вуельти" Паоло Беттіні
В понеділок відбувся 3-й етап велобагатоденки "Вуельта". У дебюті 155-кілометрової подорожі утворився нечисленний відрив. Відчуваючи підтримку місцевих уболівальників, три іспанські велосипедисти кинулися в атаку. 

Відрив Анхеля Валльєхо, Серафіна Асеведо і Давіда Де Ла Фуенте часом сягав 3 з половиною хвилин. Проте у момент впевненого лідерства це тріо атакував… вітер! Сильний морський вітер дув то в обличчя, то в бік іспанцям, серйозно затримуючи їх рух. 

Все-таки щільній групі з цим природним явищем справлятися куди простіше, чим і скористалися спочатку представники команди Rabobank, а потім і гонщики Quick Step і Lampre. Ці чотири команди по черзі виходили в авангард основної групи.
І на останньому підйомі траси - горі Альто-де-Бабіа - іспанський тріумвірат розпався, після чого кожного з його учасників по черзі наздогнав пелотон.
 
У результаті до останніх кілометрів зібралася велика група з 60 велосипедистів. Досвідчений Паоло Беттіні в цій компанії виявився найспритнішим - чемпіон світу приїхав до фінішу першим, на соті долі секунди випередивши Оскара Фрейре і Аллана Девіса. 

До слова, для гонщика Quick Step це вже 3-я перемога на етапах "Вуельти". Проте вона не принесла йому одноосібного лідерства в загальному заліку нинішньої іспанської велобагатоденки. Та і взагалі, про якесь лідерство в генеральній класифікації говорити не можна - один і той же час в загальному заліку майже у сімдесяти спортсменів.

ВідеоВелогонка "Вуельта"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: