Три медалі за день! Українець Тимощенко виграв "срібло" Олімпійських ігор

Українська команда має 11-ту нагороду у Ріо.

Українець Павло Тимощенко став срібним призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у змаганнях з сучасного п'ятиборства.

Результат нашого спортсмена - 1472 очка. Ще один українець - Андрій Федечко-  став 26-м (1393).

"Золото" у росіянина Олександра Лєсуна (з олімпійським рекордом), "бронза" - у мексиканця Ісмаеля Усканга.

Для України це третя медаль за олімпійський день та одинадцята на Іграх.

20 серпня каноїнсти виграли бронзу у заїзді на 1000м, такої ж проби нагороду взяла грація Ганна Різатдінова в особистому багатоборстві.

Раніше гімнаст Олег Верняєв виграв першу золоту медаль для України на Іграх, а також виграв срібну медаль у багатоборстві. Друге "золото" виграв каноїст Юрій Чебан.

Ще "срібло" вибороли стрілець Сергій Куліш, жіноча команда з фехтування на шаблях і борець Жан Беленюк. "Бронза" - у шаблістки Ольги Харлан та стрибуна у висоту Богдана Бондаренка.