У Білорусі планують влаштувати турнір на його честь.

Сьогодні, 1 серпня, виповнилося три роки, як пішов із життя відомий динамівський гравець та тренер Валентин Белькевич. Перед вильотом до Швейцарії тренерський штаб й футболісти прийшли на Байкове кладовище вшанувати його пам'ять.

Про це повідомляє прес-служба столичного клубу.

Головний тренер першої команди Олександр Хацкевич, тренери Олег Лужний, Михайло Михайлов та Віталій Кулиба разом із дружиною Валентина Миколайовича Олесею поклали квіти до його могили. Також до них приєдналися тренери молодіжних та юнацьких команд Ігор Костюк, Віталій Косовський, Олександр Мороз, Тарас Луценко, Сергій Процюк, футболісти Олег Гусєв, Георгій Бущан, Павло Оріховський, екс-півзахисник "Динамо" Сергій Коновалов, спортивний директор "Динамо" Олексій Михайличенко, також приїхав після зборів зі своїм новим клубом "Аль-Ахлі" екс-тренер команди Сергій Ребров.

Хацкевич розповів, що планується зробити турнір динамівських команд, на який запросять команди з Тбілісі, Москви та Мінська.

"Швидше за все, простіше буде його провести в Білорусі. Попередньо такий турнір постараємося організувати 27-го січня, в День народження Валентина, у 2018-му році йому би виповнилося 45 років", - розповів він.

Нагадаємо, у січні минулого року в Мінську відбувся матч пам'яті легендарного футболіста. У товариській зустрічі взяли участь гравці тих команд, за які Белькевич виступав протягом ігрової кар'єри - "Динамо Київ" та "Динамо Мінськ".

Залиште свій коментар