Три вилучення, чотири м’ячі. "Верес" переміг "Динамо" у Львові

Команда Юрія Свіркова продовжує боротьбу за першу шістку.

Рівненський "Верес" створив сенсацію 21-го туру чемпіонату України, перемігши у Львові київське "Динамо" 3:1.

Господарі вийшли уперед на 13-й хвилині, коли після помилки динамівського захисту Станіслав Куліш пробив Артура Рудька.

На 22-й хвилині головний арбітр Олександр Дердо призначив пенальті за фол Руслана Ротаня та ще й вилучив хавбека. Сергій Сімінін поцілив з "точки".

"Динамо" під кінець тайму таки забило: Беньямін Вербич накрутив суперників зліва та віддав на Віктора Циганкова, який пробив у порожні ворота (42').

У другому таймі динамівці залишилися вдев'ятьох після другої жовтої для Микити Бурди (67’) . Пізніше за другу жовту був вилучений Сімінін (72’)

А на 82-й хвилині остаточну крапку поставив Роман Степанюк.

Тож, "Верес" виходить на 5 місце турнірної таблиці (29 очок), а "Динамо" відстає від "Шахтаря", який розгромив "Зірку" у паралельному матчі, на 6 балів