Три вилучення та сім попереджень: "Чорноморець" та "Зоря" у запеклій боротьбі сильнішого не виявили

Команди видали просто неймовірний поєдинок.

Одеський "Чорноморець" та луганська "Зоря" не зуміли виявити переможця у грі 18-го туру чемпіонату України.

Перша серйозна подія у цьому матчі сталася на 18-й хвилині, коли півзахисник "моряків" Денис Васін впродовж 30 секунд примудрився заробити 2 попередження та залишити таким чином свою команду у меншості. Аналогічним вчинком на 33-й хвилині відповіли й гості - опорний півзахисник луганчан Руслан Бабенко заробив другу жовту картку після фолу на Микиті Татаркові - з цього моменту, склади команд знову були рівними.

Коли закінчилися видалення, пішли й забиті голи - першими відкрили рахунок підопічні Юрія Вернидуба. Олександр Сваток на 66-й хвилині завдяки чудовому удару п'ятою після передачі у виконанні Артема Громова зробив рахунок на табло 1:0 на користь своєї команди.

ВідеоЧорноморець - Зоря - 0:1. Відео голу Сватка

Тим не менш, не встигли футболісти "Зорі" зрадіти, як "Чорноморець" відновив паритет у матчі - Олексій Хобленко на 71-й хвилині переправив м'яч у сітку воріт суперника після передачи від все того ж Микити Татаркова.

ВідеоЧорноморець - Зоря - 1:1. Відео голу Хобленка

На 77-й хвилині парад вилучень продовжився - Алассан Ндіайє притримав руками форварда "Зорі" Юрі та отримав від арбітра друге попередження. На цьому основні події зустрічі завершилися та, як підсумок, команди розписали нічию з рахунком 1:1.

Після 18 турів в активі "Зорі" 24 бали та 6 позиція у турнірній таблиці. "Чорноморець", у свою чергу, має 16 очок та посідає 9 сходинку.