ТРЦ "Троїцький" не заважатиме стадіону - забудовник

Компанія-будівельник ТРЦ "Троїцький" біля НСК "Олімпійський" обіцяє забезпечити заходи для безперешкодної евакуації глядачів зі стадіону.

Компанія-забудовник торгово-розважального центру "Троїцький" перед Національним спорткомплексом "Олімпійський" "Юджін" обіцяє завершити будівництво протягом 14 місяців і забезпечити заходи для безперешкодної евакуації глядачів зі стадіону.

Забудова біля НСК
Архів
Будівництво - не перешкода футболу, вважає "Юджин" (Фото: za-nsk.kiev.ua)

Про це сказано в листі компанії прем'єр-міністру Віктору Януковичу й мерові Києва Леоніду Черновецькому.

Компанія підкреслює, що до початку будівництва вона пройшла всі необхідні юридичні процедури й одержала необхідні дозволи.

"Для реалізації цього проекту було оформлене право користування земельною ділянкою, розроблено проект і затверджено у всіх необхідних інстанціях, у результаті чого Державним архітектурно-будівельним контролем у Києві було видано дозвіл на проведення будівельних робіт", - сказано в листі.

Один із розділів розробленого й погодженого проекту, нагадує компанія, - вироблення компенсаторних заходів, які виключають вплив ТРЦ на евакуацію глядачів зі стадіону.

Ці заходи, підкреслює також компанія, були рекомендовані й підтверджені низкою експертів.

Компанія, сказано в листі, відчуває тиск як з боку недержавних організацій, таких як Федерація футболу України, так і держустанов, наприклад, Міністерства з надзвичайних ситуацій.

"Ми стурбовані ситуацією, що завдає шкоди інвестиційному клімату й інвестиційній привабливості країни", - заявляє "Юджін".

За даними "Юджіна", обсяг інвестицій у будівництво ТРЦ "Троїцький" становить 550 млн. гривень.

Як повідомляло агентство, УЄФА вимагає знести торгово-розважальний центр перед НСК "Олімпійський" для проведення фіналу ЧЄ-2012 з футболу.

У лютому 2006 року ФІФА заявляла про намір заборонити проведення офіційних футбольних матчів на НСК "Олімпійський" у Києві у разі продовження будівельних робіт біля стадіону.

Україна й Польща виграли організований УЄФА тендер на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Відповідно до тендерної заявки, проведення відкриття Євро-2012 заплановане у Варшаві, фіналу - в Києві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: