ЦСКА обіграв "Шахтар" завдяки пенальті

В Москві відбулась перша гра між ЦСКА і "Шахтарем" в рамках 1/8 фіналу Кубка УЄФА. Мінімальну перевагу здобули росіяни.

КУБОК УЄФА. 1/8 ФІНАЛУ. Перший матч

19:00 Москва. "Лужнікі"
Арбітр: Нікола Ріццолі; асистенти: Ренато Фаверані, Андреа Стефані (всі - Італія)

ЦСКА Москва 1 - 0 ШАХТАР Донецьк

ЦСКА: 35.Акінфеев (к), 2.Шемберас, 4.Ігнашевіч, 6.А.Березуцький, 9.Вагнер Лав, 17.Красіч, 18.Жирков, 24.В.Березуцький, 25.Рахіміч, 42. Щенніков, 46.Дзагоєв
"Шахтар": 30.Пятов, 33.Срна (к), 27.Чигринський, 32.Іщенко, 26.Рац, 3.Хюбшман, 4.Дуляй, 7.Фернандіньо, 8.Жадсон, 11.Ілсіньо, 17.Луіс Адріано

1:0 Вагнер Лав, 50 - пенальті

ШАХТАР ПРОГРАВ ПЕРШИЙ МАТЧ У ДВОБОЇ З ЦСКА, АЛЕ ЗБЕРІГ НЕПОГАНІ ШАНСИ НА ПРОДОВЖЕННЯ БОРОТЬБИ

90 - 90+3 хв: в останні хвилини матчу армійці героїчно оборонялись і вистояли. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
88 хв: заміна у складі ЦСКА: замість Красіча вийшов Любош Колоуда!
86 хв: Джанер з правого флангу небезпечно навішує. Пятов на виході грає кулаками і вибиває м'яч подалі
85 хв: остання заміна у складі "Шахтаря". Замість Жадсона на поле вийшов Олексій Гай
80 хв: Фернандіньо з правого флангу точно навішує на голову Морено, удар якого головою приходиться прямо в руки Акінфеєву

Відверто "сушать" гру господарі поля

76 хв:  Вілліан проходить по правому флангу і навішує. Акінфеев ловить м'яч
74 хв: заміна у складі "Шахтаря": Марсело Морено замінив Луіса Адріано
73 хв:
Вагнера збили в трьох метрах від лінії карного майданчика, трохи правіше від центру. Ігнашевіч завдав удар зі стандарту, але м'яч полетів в кількох метрах від воріт
71 хв: заміна у складі ЦСКА: замість Жиркова вийшов Джанер Еркін
67 хв: заміна у складі гірників. Замість Ілсіньо вийшов Вілліан
66 хв: Юрій Жирков зіграв рукою після подачі Срна зі штрафного. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Юрій Жирков
64 хв: Мамаєв сфолив в центрі поля на Жадсоні. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Павло Мамаєв
61 хв: Рац підключився в атаку по лівому флангу, але його простріл перервав Ігнашевіч
59 хв: Срна зі штрафного навішуює в центр карного майданчика. Фернандіньо б'є головою. Нажаль неточно
55 хв: Щенніков накрутив трьох захисників, але нанести точний удар не зміг
52 хв:  Жадсон виконав подачу з лівого кута поля і Іщенко наніс удар, нажаль неточно
52 хв:  Рац небезпечно прострілював з лівого флангу, захисники ЦСКА спільними зусиллями змогли вибити м'яч на кутовий
50 хв: Сильно пробив "з точки" Вагнер, не залишивши шансів Пятову!
49 хв: Рац збив Красіча в карному майданчику. Пенальті!

Сумбурно проходить гра на початку другого тайму. Футболісти обох команд роблять безліч неточних передач і часто втрачають м'яч

46 хв: в перерві матчу Зіко зробив першу заміну. Замість Елвера Рахіміча вийшов Павло Мамаєв
46 хв: розпочався другий тайм

45+2 хв: перерва
45 хв: останні хвилини першого тайму пройшли в атакаках армійців. Однак жодної небезпеки біля воріт Пятова не створено
41 хв:  Рахіміч виконав подачу з лівого флангу, Чигринський випередив Вагнера і вибив м'яч
38 хв: а вже в наступній атаці гірчичник отримав Вагнер Лав, який сфолив на Чигринському. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Вагнер Лав
37 хв: Іщенко на правому фланзі притримав за футболку Вагнера Лава. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Микола Іщенко
35 хв: Срна виконав небезпечний простріл з правого флангу на Ілсіньо, однак Васіль Березуцький випередив донецького бразильця
31 хв: Адріано наносить удар з-за лінії карного майданчика. Не влучив в ворота
29 хв: Небезпечно біля воріт гірників. Вагнер виконав подачу з правого флангу, м'яч відскочив до Олексія Березуцького, але захисник не зумів пробити з лінії воротарської
27 хв: Ігнашевіч виконав подачу зі стандарту і Хюбшман змушений вибивати м'яч на кутовий. А після подачі з лівого флангу Пятов, зігравши кулаком, розрядив ситуацію біля власних воріт
26 хв: Фернандіньо на фланзі збив Красіча. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Фернандіньо

Ігрова перевага на боці гірників. Проте в останні хвилини армійцям вдалося вирівняти гру

19 хв: після удару Дзагоєва зі штрафного м'яч полетів далеко від воріт
18 хв: Вагнер отримав м'яч і на швидкості тікав від чотирьох гірників. Чигринський змушений був збити нападника. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Дмитро Чигринський
13 хв: Після подачі з правого флангу м'яч потрапив до Адріано, який завдав сильного удару, нажаль нападник пробив неточно
10 хв: Фернандіньо завдав сильного удару метрів з 30-ти, м'яч просвистів над перекладиною. Акінфеев контролював ситуацію, але все-одно, було небезпечно!
6 хв:  небезпечно розіграти кутовий удар гравцям "Шахтаря" не вдалося і м'яч перехопили футболісти ЦСКА
5 хв: Рац на лівому фланзі обіграв Красіча і намагався хитро направити м'яч за спину Акінфееву, Ігроь дотянулся до м'яча і кулаком перевів його через перекладину
1 хв: футболісти "Шахтаря" розіграли м'яч з центру поля