Турецька перемога в Києві

Українська юнацька збірна (до 16 років) з футболу посіла друге місце на Меморіалі Баннікова.

Туреччина
Переможці Меморіалу Баннікова - збірна Туреччини (Фото - Костянтин Клименко)
Збірна Туреччини стала переможцем Меморіала Віктора Баннікова, що завершився у вівторок в українській столиці. У вирішальному матчі турки переграли господарів турніру, збірну України з рахунком 2:0.

Туреччина
Фото - Костянтин Клименко
Таким чином, нашим юнакам не вдалося «помститися» за своїх доросліших товаришів, молодіжну збірну нашої країни, яка, нагадаємо, нещодавно також програла на своєму полі своїм турецьким одноліткам. Наші хлопці, судячи з усього, дуже багато сил витратили в попередньому матчі, завоювавши право грати у фіналі. А ось в самому фіналі наша збірна не змогла показати чемпіонської гри.

Турецька команда зробила собі заділ з самого початку гри, зумівши вразити ворота українців на 11-й і 15-й хвилинах. Обидва рази відзначився форвард «Бешикташа» Батухан Караденіз, визнаний пізніше Оргкомітетом турніру його кращим гравцем.

Треба сказати, що, навіть створивши собі перевагу в два м'ячі, турки не відійшли в глухий захист, і були близькі до того, щоб збільшити рахунок на свою користь. Так, на початку другого тайму один з ударів турецьких гравців довівся в штангу. А українці, як не намагалися хоча б розмочити рахунок в цій зустрічі, так і не змогли цього зробити. У результаті заслужена перемога турків – 2:0.

У матчі за бронзу збірна Словаччини перемогла команду США з рахунком 3:1. Далі місця розподілилися так: 5. Росія. 6. Сербія. 7. Польща. 8. Японія.

На урочистій церемонії закриття турніру учасників привітали дружина Віктора Баннікова – Людмила Миколаївна та президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

Приз найкращому воротареві Меморіалу отримав турок Юксел Уміткан, найкращим захисником визнано капітана української команди Олексія Прилєпова, найкращим півзахисником – американця Хосе Альтамірано, найкращим нападаючим – словака Еміла Ле Гіанга.

Найкориснішим гравцем турніру став турецький форвард Батухан Караденіз.