У Бразилії підстрелили двох футбольних уболівальників

Двоє вболівальників "Палмейраса" були госпіталізовані з вогнепальними пораненнями перед матчем з "Корінтіансом".

Неприємний інцидент між футбольними вболівальниками відбувся у бразильському місті Сан-Паулу перед місцевим дербі  "Палмейрас" - "Корінтіанс" у 19-му турі чемпіонату Бразилії.

Як повідомила місцева поліція, двоє вболівальників "Палмейраса" були госпіталізовані з вогнепальними пораненнями: один потрапив до лікарні з пораненням у живіт, а інший з простреленою ногою.

Уболівальник з пораненням у живіт був доставлений до лікарні у важкому стані.

Поки залишається нез'ясованим, хто скоїв напад на вболівальників, але цей інцидент став приводом для сутички між фанатами команд в околицях стадіону, на якому відбувся матч.

Поліцейськими довелося стріляти гумовими кулями для того, щоб не допустити ескалації конфлікту.

Відзначимо, що дербі Сан-Паулу закінчилося перемогою господарів з рахунком 2:1. Гості відкрили рахунок на 18-й хвилині (відзначився Марсіо Пассос Емерсон), але господарі відповіли результативною атакою на 35-й хвилині (забив Леон). На 52-й хвилині перемогу "Палмейрасу" приніс точний удар Фернандао.

У турнірній таблиці "Палмейрас" піднявся на сьоме місце, а "Корінтіанс" залишився лідером чемпіонату.

Іспанський клуб закликав своїх уболівальників здавати сперму (відео)

Дагестанський ОМОН жорстоко побив уболівальників "Зеніту" (відео)