У день відкриття Олімпіади Ріо-де-Жанейро патрулюють 80 тисяч силовиків і бронетехніка

Сама церемонія буде найбюджетнішою за останній час.

Український десант на Олімпіаді у Бразилії складає 206 спортсменів у 27 видах спорту. Деякі з них розпочали змагання ще до офіційної церемонії відкриття Ігор, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На параді збірну представлятимуть 130 спортсменів. Сама процедура буде не такою помпезною, як організатори передбачали спочатку. Через економічну кризу бюджет церемонії скоротили вдвічі. Тепер він становить 60 мільйонів доларів – і це включно з закриттям Ігор, а також аналогічними заходами на Паралімпіаді. Визначена сума у 12 разів менша, ніж на Олімпіаді в Лондоні, та у 20 разів менша, ніж на Ігорах у Пекіні.

Із поліцією та армією завтра у Бразилії розпочнеться відкриття Олімпійських ігор

206 українських спортсменів візьме участь у змаганнях з 27 видів спорту. Сьогодні, утім, за українським часом уже завтра, о 2 годині ночі стартує урочиста церемонія відкриття Олімпійських ігор. Ріо переповнене поліцією та військовими. Їх чисельність складає понад 80 тисяч. 

Попри фінансові проблеми, автори церемонії мають намір підтримати дух бразильців, нагадуючи про особливість нації, що подолала рабство, та її любов до життя. У зв'язку з Іграми місто переповнене поліцією та бразильською армією. Їх чисельність налічує 80 тисяч. Люди у формі захищають і від можливих терористів, і від місцевих злочинців. Поряд з аренами стоїть бронетехника. Поблизу олімпійських об'єктів майже немає місцевих. Журналісти підозрюють, що діє жорстка фільтрація допуску на прилеглу територію.

За церемонією відкриття Олімпійських ігор у Ріо можна стежити онлайн на сайті ТСН.ua.

Кореспондент ТСН Ярослава Шумик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: