У Формулі-1 введено "комендантську годину"

Буде запроваджена шестигодинна заборона на допуск членів команди до болідів, яка закінчується за чотири години до початку вільних заїздів у п'ятницю і суботу.

Міжнародна федерація автоспорту (FIA) ввела в Формулі-1 "комендантську годину" на будь-які роботи з болідами під час Гран-прі. Тобто встановлюється шестигодинна заборона на допуск членів команди до болідів, яка закінчується за чотири години до початку вільних заїздів у п'ятницю і суботу.

"Жоден співробітник команди, який будь-яким чином пов'язаний з обслуговуванням болідів, не допускається на трасу протягом двох шестигодинних періодів, які починаються за десять годин до запланованого часу початку першої і третьої практики уїк-енду", - сказано в регламенті FIA.

Таким чином FIA намагається запобігти ситуаціям, подібним до тих, що виникали у Формулі-1 на початку цьогорічного сезону. Багато команд під час Гран-прі працювали з болідами цілодобово. У той же час команди зможуть порушувати це правило, але не більше чотирьох разів за сезон. Така необхідність може з'явитися у випадку аварії чи серйозної поломки боліда.

Також варто відзначити оновлення правил заміни коробки передач. У 2011 році, як і раніше, коробку можна буде міняти лише раз на п'ять гонок. Однак тепер пілотові дозволяється змінити коробку передач без штрафу в перший раз, коли це стане необхідним. Причому, ця коробка повинна буде допрацювати тільки до кінця уїк-енду.

Крім того, FIA уточнила правила зміни шин. Як і раніше, в ході гонки пілот зобов'язаний використовувати обидва типи наданої йому гуми - як жорсткий, так і м'який. Однак у випадку, якщо гонка буде зупинена достроково, і до того моменту пілот не встигне змінити тип покришок, до його часу буде додано 30 секунд.

Читайте також:

Себастьян Феттель виграв чемпіонат світу-2010

Боса Формули-1 побили і пограбували біля його будинку

Путін розігнав болід "Формули-1" до 240 км/год

Ялта отримала етап світової серії ралі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: