У Ганни Безсонової – тільки срібло

Українські спортсменки задовольнилися другими ролями на 23-му чемпіонаті Європи з художньої гімнастики, що завершився в Баку.

Безсонова
Архів
Лідер української художньої гімнастики Ганна Безсонова завоювала чотири медалі в Баку
Найкращий показник з українських гімнасток на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики – у Ганни Безсонової – три срібла і бронза. 

"Другий номер" української збірної Наталія Годунко в особистому заліку за п'єдестал пошани зачепитися не змогла, хоча підіймалася на подіум разом з Безсоновою як срібний призер командних змагань. 

У них наші дівчата більше п'яти балів поступилися росіянкам Вері Сесіній, Ользі Капрановій і Євгенії Канаєвій. Третіми фінішували представниці Азербайджану, які пізніше зусиллями Алії Гараєвої, яка перемогла у вправах зі скакалкою - 18,150 балів, добилися першої перемоги на змаганнях такого рангу. 

Капранова
У змаганнях з обручем перемогу святкувала росіянка Ольга Капранова
Цікава несподіванка відбулася у фіналах особистих змагань: дівчата розіграли п'ять золотих медалей в чотирьох видах. Зайвий комплект медалей був вручений за вправи з булавами, де вищу нагороду отримали відразу дві спортсменки – росіянки Ольга Капранова і Вєра Сесіна, що заробили по 18 балів. Безсонова тут посіла третє місце. 

Зазначимо також, що у вправах зі стрічкою перемогу здобула росіянка Євгенія Канаєва, а у вправах з обручем краще за всіх виступила її співвітчизниця Ольга Капранова – 18,275 балів. Безсонова у цих видах програми була другою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: