У греко-римській боротьбі діятимуть нові правила

Ключовим рішенням для світової боротьби є те, що із сутички видалене жеребкування.

На засіданні найвищого керівного органу Міжнародної федерації об'єднаних стилів боротьби (FILA) – бюро, що пройшло у Римі, було прийняте рішення про поправки у правилах греко-римської боротьби. 

"Це компромісний варіант, але ми на нього пішли. Таким чином, з квітневого чемпіонату Європи у Вільнюсі поєдинки у греко-римській боротьбі проходитимуть за наступними правилами. Повністю виключене жеребкування. Сутичка, як і раніше, триває три раунди по дві хвилини. Проте тепер у стійці борці стоять не хвилину, а півтори, – сказав віце-президент Європейського комітету FILA Георгій Брюсов. 

– Якщо за цей час не буде проведено результативних прийомів, у партер ставиться умовний борець у червоному. Якщо така ж ситуація повториться у другому раунді – борець у синьому. 

У третьому раунді в разі нічиєї у вигіднішу ситуацію ставиться той, хто до цього моменту веде в рахунку за набраними очками. Можливо, з'являться ще кілька косметичних змін. Але найголовніше досягнення - із сутички видалене жеребкування. Це ключове рішення для світової боротьби". 

Нагадаємо, на Олімпійських іграх у Пекіні для України єдину бронзову медаль завоював Армен Варданян, перемігши болгарина Гергова на останніх секундах сутички за 3-є місце.

Читайте також:
Боротьба. Українки вибороли три медалі на чемпіонаті світу
Андрій Стадник програв Рамазану Шахіну в олімпійському фіналі

Василь Федоришин - у фіналі Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: