У Грузії п'ять футболістів довічно дискваліфіковані за договірні матчі

Федерація футболу Грузії довічно дискваліфікувала п'ятьох футболістів, які брали участь у договірних матчах.

Відразу п'ятеро грузинів отримали довічні дискваліфікації за безпосередню участь у договірних матчах. Відповідне рішення було прийнято у вівторок під час засідання виконавчого комітету Федерації футболу Грузії.

По завершенні засідання президент ФФГ Звіад Січінава розповів, що за довічну дискваліфікацію проголосувало 9 членів комітету, а 8 вимагали дискваліфікувати футболістів на п'ять років.

Таким чином, футбольна кар'єра завершилася для - капітана футбольного клубу "Самтредіа" Спартака Гогія, Кахабера Кіртадзе, капітана зугдідського "Байя" Роїна Оніані, футболіста цього ж клубу Левана Вартагава і футболіста тбіліського "Віт-Джорджія" Гігі Бечвая.

"Це було дуже важке рішення, тому що думки членів виконкому розділилися. У ході голосування більшість проголосувала за довічну дискваліфікацію", - зазначив Січінава.

Відзначимо, що викрило договірні матчі МВС Грузії. Слідчі розкрили таємні угоди футболістів з гравцями на тоталізаторах. Футболісти вели не чесну гру взамін на отримання великих хабарів.

Між тим, в УЄФА відреагували на цю інформацію порадою перевірити і інші матчі. УЄФА направило на федерацію футболу Грузії лист, де ставить під сумнів підсумки трьох футбольних матчів у Грузії за участю клубів - "Віт-Джорджія", "Спартак-Цхінвалі", потійського "Колхеті" і "Самтредіа".

Свої висновки УЄФА зробила, виходячи з аналізу азіатських тоталізаторів, де ставки на розвиток гри робилися мало не щохвилини. Перевірка по цих матчах поки не завершилася.

Читайте також:

УЄФА заборонить ставки на футбольні матчі

ФІФА взялася за товариські договірні матчі

Глава мафії розповів, як "купував" футбольні матчі у Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: