У Києві презентували логотип міста до Євро-2012

На одній частині логотипу зображений пам'ятник засновникам Києва Кию, Щеку, Хориву і їх сестрі Либідь, а з іншої - логотип Євро-2012.

 8 червня в столиці України презентували логотип міста, присвячений до Євро-2012. На одній частині логотипу зображений пам'ятник засновникам Києва Кию, Щеку, Хориву і їх сестрі Либідь, а з іншої - логотип Євро-2012.

На урочистій церемонії були присутні віце-прем'єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, міністр з питань сім'ї молоді і спорту Равіль Сафіуллін, директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубкивський, глава нацагентства з питань проведення в Україні Євро-2012 Володимир Ковалевський і перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Колесніков зазначив, що на даному етапі основними інфраструктурними об'єктами до Євро-2012 є стадіони. "Як відомо, стадіон в Донецьку вже давно цілком готовий, харківський - практично також. Зараз основну увагу ми приділяємо стадіонам в Львові і Києві. Наступним питанням за важливістю для нас є аеропорти. Ми їх активно будуємо, ремонтуємо, модернізуємо", - сказав Колесніков.

Віце-прем'єр відзначив, що також інтенсивно будуються дороги, а готелі практично відповідають вимогам УЄФА.

Читайте також:

УЄФА залишила українські міста Євро-2012 без змін

До Євро-2012 Київ закупить 500 тролейбусів і автобусів

Верховна рада зробила дешевшими квитки на Євро-2012

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

ВідеоУ Києві презентували логотип міста, присвячений до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: