У Києві з'явилась станція метро "Олімпійська"

Рішенням комітету з питань перейменувань КМДА станція метро "Республіканський стадіон" змінила назву на "Олімпійська".

У назвах станцій столичного метрополітену відбулась одна зміна. Перейменували спортивну станцію Києва - станція "Республіканський стадіон" рішенням комісії КМДА з питань перейменувань та пам'ятних знаків віднині називатиметься "Олімпійська".

"Комісія одностайно підтримала назву станції метро "Олімпійська". Це й зрозуміло, адже Республіканський стадіон вже давно іменується Олімпійським. Тому назва станції метро дещо застаріла і пережила себе", - заявив Олександр Бригінець, член комісії КМДА з перейменування і пам'ятних знаків, голова комісії Київради з питань культури і туризму.

"Крім того, назва станції "Олімпійська" буде зрозумілою тисячам туристів, які приїдуть до Києва на ігри футбольного чемпіонату Євро-2012, і кожен з них буде дивитися їх саме на НСК "Олімпійський", - пояснив Бригінець.

Нагадаємо, що станція метро "Республіканський стадіон" була відкрита 19 грудня 1981 року і отримала свою назву завдяки розташуванню поблизу стадіону, який називався в ті роки Республіканським стадіоном. Указом президента України в 1996 році стадіон був перейменований в нинішню назву - НСК "Олімпійський".

Читайте також:

У метро поглузували з мови Януковича й Азарова

У київському метро розірвався поїзд (фото, відео)

Одне місце на "Олімпійському" коштує рекордні 43 тисячі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: