У кращої біатлоністки світу – допінг

У числі трьох спортсменів, в яких знайшли сліди заборонених препаратів, є лідер Кубка світу з біатлону Єкатерина Юрьєва.

Газета "Комсомольская правда" назвала імена російських біатлоністів, допінг-проби яких дали позитивний результат. За відомостями видання, ними виявилися Єкатерина Юрьєва, Альбіна Ахатова та Дмитро Ярошенко. Офіційно ця інформація поки не підтверджена.

Союз біатлоністів Росії (СБР) відмовився давати коментарі із цього приводу. Новину про те, що три члени збірної Росії з біатлону (два з жіночої команди і один – з чоловічої) не пройшли допінг-контроль, повідомило 2 лютого агентство спортивної інформації "Весь Спорт". Проби були взяті у грудні минулого року на етапі Кубка світу в Остерсунді. 

3 лютого Міжнародний союз біатлоністів (IBU) випустив прес-реліз, в якому підтверджувався лише факт позитивних допінг-проб, але не мовилося ні про їхню кількість, ні про національність спортсменів. Пізніше віце-президент IBU Айвор Лехотан розповів, що допінг-проби належать трьом біатлоністам з однієї збірної. 

Що стосується виду допінгу, то член медичної комісії IBU Пьєр Жаньє заявив, що у пробах знайдений ерітропоетин третього покоління (CERA). Результати допінг-проб "В" повинні бути оприлюднені до початку чемпіонату світу у Кореї (14-22 лютого). 

Відзначимо, що Катерина Юрьєва є лідером загального заліку Кубка світу у жінок, а Ахатова посідає шосте місце. Дмитро Ярошенко у загальному заліку Кубка світу у чоловіків йде на 21-му місці. 

Читайте також:
Українські біатлоністи відбули на головний старт сезону
Російських біатлоністів спіймали на допінгу
Україні потрібна міжнародна антидопінгова лабораторія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: