У Криму буде гоночна траса

5-кілометрову гоночну автотрасу збираються побудувати в Сакському районі Криму.

Гоночна траса (Фото: www.epochtimes.ru)
Тепер гоночна траса міжнародного рівня буде і в Україні. (Фото: www.epochtimes.ru)
5-кілометрову гоночну автотрасу збираються побудувати в Сакському районі Криму.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на помічника голови Ради міністрів Криму – прес-секретаря Оксану Савенкову, кримський прем`єр Віктор Плакіда ознайомився з проектом будівництва автомототреку, розробленого німецькою фірмою Tilke, що займається проектуванням майданчиків міжнародного класу.

Як зауважує керівництво Сакського району, кримський регіон для цього проекту був вибраний не випадково. 

"Істотну роль в цьому питанні зіграли кліматичні особливості. І той факт, що на пострадянському просторі немає жодного спеціалізованого автомототреку, також говорить на користь будівництва такого об`єкту на території автономії, де вже проводилися міжнародні гоночні змагання", - зауважила Оксана Савенкова.

У разі реалізації проект передбачає будівництво 5-кілометрової траси, що дозволяє розвивати швидкість мотоциклів 300 кілометрів на годину і вище, з двома тренувальними ділянками; будівництво готелю з рестораном на 100 місць, декількох вертолітних майданчиків, басейну, бізнес-центру, гостьового комплексу, картингу для юних гонщиків.

"При цьому, вписуючись в місцевість з вже наявними об`єктами, це буде єдиний цілорічно працюючий комплекс, який згодом може розраховувати на участь в єдиній програмі проведення міжнародних змагань, що працює online", - говорить прес-секретар кримського прем`єра.

Голова Радміну відзначив перспективність реалізації даного проекту не тільки для Криму, але і України в цілому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: