У Львові до Євро-2012 з'являться лицарські прапори

Центр Львова буде оформлено символікою турніру за допомогою тканинних прапорів, які за формою та стилем будуть схожі на знамена лицарів під час турніру.

До Євро-2012 Львів готує приємний сюрприз мешканцям і гостям міста. Центр Львова буде оформлено символікою турніру за допомогою тканинних прапорів, які за формою та стилем будуть схожі на знамена лицарів під час турніру. Про цю концепцію розповів профільний заступник голови Львівської міської державної адміністрації Василь Косів.

"У центрі міста жорсткі умови до запровадження реклами, немає білл-бордів, банерів. Щоб зберегти історичний колорит центру ми стилізуємо символіку єврочемпіонату під старовинні прапори.  Тканиною та формою будуть нагадувати ті, які в давні часи розвішували на будівлях перед лицарськими турнірами", - сказав Косів.

Такими прапорами із символікою турніру та логотипом приймаючого міста прикрасять міську вежу з усіх сторін, Львівський оперний театр та інші будівлі.

Символікою євротурніру місто оформлять за затвердженими протокольними маршрутами, якими прямуватиме більшість гостей чемпіонату, від аеропорту, стадіону, центром міста. Зокрема, на роздільних смугах доріг планують встановити "кущі" з прапорами команд країн-учасниць чемпіонату, символікою Євро та логотипом приймаючого міста. Вздовж доріг символіку розмістять на сіті-лайтах, банерах та інших засобах зовнішньої реклами.

Наступний етап у оформленні приймаючого міста, за словами Косіва, заплановано на кінець січня наступного року до "500 днів до турніру". У Львові відкриють годинник із зворотнім відліком, який рахуватиме час до турніру. До одного року до турніру орієнтовно планують розмістити перші банери.

Нагадаємо, що вулицями Львова вже їздить трамвай, прикрашений символікою футбольної першості й поступово кількість транспорту, брендованого до чемпіонату, буде збільшуватися. Також до наступного сезону буде підготовлена одна з чотирьох квіткових клумб Євро-2012, які у приймаючих містах відкрили до турніру влітку цього року.

Читайте також:

Колесніков пообіцяв швидкісні потяги до Євро-2012

Будівельників стадіону Євро-2012 у Львові звільнили через страйк

Талісмани Євро-2012 від Femen: Бл*** і Бл***

Одне місце на "Олімпійському" коштує рекордні 43 тисячі

Талісманам Євро-2012 обрали імена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: