У Львові нова перешкода на шляху до Євро-2012

У Львові сперечаються навколо земель для розширення аеропорту.

З реконструкцією державного підприємства "Аеропорт Львів" можуть виникнути проблеми. Землевласники відмовляються продавати свої ділянки для розширення аеропорту. Львівський аеропорт належить до ключових об’єктів у підготовці до європейської футбольної першості Євро-2012.

Попри заяви чиновників, що реконструкція аеропорту відбувається в межах графіку, який погоджено з УЄФА, проблемні питання таки виникають. Для розширення злітної смуги потрібні довколишні землі – загалом 19 гектарів. Селищні ради не в захопленні від цієї ідеї і не всі землевласники дають згоду.

Начальник управління містобудування та архітектури Львівської облдержадміністрації Степан Лукашик повідомив, що є кілька варіантів розв’язання цієї проблеми.

"В українському законодавстві існує така позиція, як вилучення земель для суспільних потреб. Передбачена процедура, як це здійснюється. Не буде домовленості, то буде використане законодавче поле. Іншого виходу в нас нема", - зауважив Лукашик.

Згідно з графіком, викуп земельних паїв має закінчитися в березні. Проблема в тому, що гроші на це закладено в бюджеті на наступний рік. Утім чиновник не бачить загрози.

"Цей об’єкт є стратегічно важливим для України, тому міністерство контролюватиме фінансове питання. Якщо й виникатимуть проблеми через зволікання з держбюджетом, то аеропорт, як господарська структура повинен сам знайти кошти", - сказав керівник управління містобудування та архітектури Львівської облдержадміністрації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: