У Львові представлено логотип міста до Євро-2012

9 червня у Львові представлено логотип міста до Євро-2012, відкрито клумбу Євро-2012 та запущено трамвай Євро-2012.

9 червня у Львові відзначають два роки до початку Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. І у місті Лева було представлено логотип міста до Євро-2012.

На логотипі зображено архітектурний ансамбль міста. Зображення будинків виконані у зеленому, червоному, помаранчевому, синьому та фіолетовому кольорах.

Участь у подіях взяли віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський.

"Сьогодні ми продовжуємо ту естафету, яку ми розпочали в Харкові, продовжили в Києві, зараз у Львові, а після цього завершимо в Донецьку. Скоро вже розпочинається чемпіонат світу в ПАР. А після його закінчення всі погляди будуть прикуті до України та Польщі, де пройде фінальна частина Євро-2012. Українські міста сьогодні готуються до цієї події. Багато зроблено. Дуже багато треба зробити. Багато відповідальності покладається на міську та обласну влади. Є багато питань, які потребують систематизації та вирішення.

Я сподіваюсь ті питання будуть вирішення. Принаймні УЄФА покладає на це всі свої сподівання. Сьогодні ми представили і символ Львова, який Львів може використовувати відтепер з точки зору промоції прекрасного українського міста", – зауважив Маркіян Лубківський.

КЛУМБА-2012

У Львові, як і у решті міст-господарів Євро-2012, з’явилася квіткова клумба у формі логотипу турніру. Квітковий логотип встановлено на проспекті Свободи, біля статуї Матері Божої, проінформували 2012ua.net у прес-службі Львівської міської ради.

Як розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк, загальна площа клумби – 35 м.кв., діаметр м’яча – 3м. "М’яч, пелюстки та гілочка викладені квітами. М’яч сформовано з бегонії, колеуса, антиринума. Червоно-білі пелюстки викладені з гвоздики, а жовто-блакитні – з антиринума та лобелії. Клумба розташована так, що туристам та львів’янам буде зручно фотографуватися біля неї", - розповіла Ірина Маруняк.

Клумба ЄВРО-2012 цвістиме у Львові і восени. За потреби, квіти будуть міняти і досаджувати.

ТРАМВАЙ-2012

У Львові розпочав курсувати трамвай Євро-2012. Дизайн трамваю розробляла дизайнерська група УЄФА, оформлення виконано у кольорах турніру, а увесь корпус прикрашено символікою чемпіонату.

Трамвай Євро-2012 курсуватиме на маршрутах №1 і №9 та "нагадуватиме" львів’янам і туристам, що Львів - місто, яке приймає Чемпіонат Європи з футболу у 2012 році.

Читайте також:

У Києві презентували логотип міста до Євро-2012

УЄФА залишила українські міста Євро-2012 без змін

За рік на Євро-2012 витратять більше 24 мільярдів

Верховна рада зробила дешевшими квитки на Євро-2012

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: