У Львові викрили шахраїв, які розкрадали гроші на Євро-2012

Прокуратура Львова порушила кримінальну справу проти службовців, що розкрадали гроші, виділені на підготовку міста до чемпіонату Євро-2012.

Будівництво стадіону Євро-2012 у Львові
stadion.lviv.ua
Будівництво стадіону Євро-2012 у Львові
Прокуратура Залізничного району Львова порушила кримінальну справу за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах службовими особами ТзОВ і бюджетних коштів, виділених на підготовку Львова до "Євро-2012".

Попередньою перевіркою встановлено, що ТзОВ з метою отримання відшкодування коштів з державного бюджету за викуп об’єктів приватної власності, що розміщені на земельній ділянці, виділеній для будівництва нового аеровокзалу (терміналу) для суспільних потреб, вчинили службове підроблення та привласнення грошових коштів.

Був складений фіктивний договір купівлі-продажу нерухомого майна про те, що будівлі, які розташовані у Львові на вул. Любінській, 168 "в", перейшли на праві власності до ТзОВ, що не відповідає дійсності.

У подальшому, службові особи ТзОВ звернулись із заявою про виготовлення технічної документації і дублікату реєстраційного посвідчення на будівлі товариства та видати витяг з реєстру прав власності для відчуження будівель в цілому.

Підставою для реєстрації прав власності на нерухоме майно став оригінал договору купівлі-продажу нерухомого майна.
Проведеним почеркознавчим дослідженням встановлено, що підписи службових осіб під оригіналом вищевказаного договору купівлі-продажу нерухомого майна є підробленими.

Розслідування кримінальної справи проводить прокуратура Залізничного району Львова.

Читайте також:

Віце-президент "Шахтаря" буде головним по Євро-2012

У Польщі затримано китайську контрабанду з символікою Євро-2012

У Львові зупинили будівництво до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: