У Львові знову скандал через стадіон (відео)

Міські депутати звинуватили мера Львова у таємних домовленостях з підприємством "Азовінтекс", адже міжнародний конкурс на визначення генпідрядника ще триває.

Мер Львова Андрій Садовий оголосив, що генпідрядника визначено, свою згоду на це дало мінекономіки, і угоду генпідряду вже підписано. Уже перевезено частину технічного обладнання, приїхала сотня робітників, стадіон будуватимуть цілодобово, аби вкластися у термін 2010 року. Вартість стадіону, згідно з угодою, 610 мільйонів гривень. 

Утім, самої угоди ніхто не бачив, повідомив в інтерв’ю "Німецькій хвилі" депутат міськради, член робочої групи з питань підготовки до Євро-2012 Сергій Бащук. 

"Договір генпідряду є дійсним лише після погодження з бюджетною комісією і комісією з підготовки до Євро, а робоча група в очі не бачила договору". 

За словами Бащука, у ситуації, коли де-юре конкурс триває, а генпідрядника вже назвали, Львів втрачає імідж інвестиційно привабливого міста, стає кулуарним і корупційним. Тепер, іноземні компанії взагалі не захочуть мати справи з містом, переконаний депутат.

ВідеоЛьвів знайшов генпідрядника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: