У Львові зупинили будівництво до Євро-2012

У Львові повністю зупинили будівницво стадіону до Євро-2012. На цей раз причина не в фінансуванні, а у відсутності узгодженого проекту.

Будівництво стадіону у Львові повністю зупинено у зв'язку з відсутністю узгодженого проекту.

Про це заявив на засіданні Львівської облради перший заступник гендиректора компанії "Азовінтекс" Василь Огородник.

За його словами, у будівництві немає проблем із грошима, а є проблеми з проектом, розробленим компанією "Альпіне".

За твердженням Огородника, стадія "П" проекту будівництва стадіону була проведена неправильно і зараз доведеться її підтверджувати.

Крім того, за словами представника "Азовінтексу", замовник, тобто міська влада, двічі направляли генпідряднику листа про зупинення будівництва, але роботи тривали.

"Ми все робили на свій страх і ризик", - підкреслив він, додавши, що компанія "Арена.ком", яка нещодавно стала проектантом будівництва, не має ліцензії на проектні роботи в Україні.

Огородник сказав, що компанія готова відновлювати роботи "хоч завтра", якщо будуть зняті "політичні перешкоди", а також закликав владу Львова сісти за стіл переговорів, щоб зняти всі проблеми з проектом стадіону.

У той же час начальник управління архітектури і містобудування Львівської облдержадміністрації Степан Лукашик заявив, що на розв'язання суперечностей між замовником та генпідрядником уряд дав час до 25 лютого.

"Якщо сторони не порозуміються, то виникне питання про заміну і замовника, і генпідрядника. Держава не збирається віддавати на волю випадку Євро-2012 в Україні та у Львові зокрема", - сказав Лукашик.

За його словами, заміна замовника та генпідрядника не є "найскладнішою проблемою у структурі підготовки".

За словами Лукашика, 26 лютого у Львові відбудеться чергове засідання міжвідомчої урядової групи під керівництвом віце-прем'єра Івана Васюника.

Читайте також:

Євро-2012: Дніпропетровськ може замінити Львів

У Львові "вкрали" 100 мільйонів гривень, передбачених на Євро-2012

Протасов: в України можуть забрати Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: