У Маскаєва відібрали титул

Керівництво Всесвітньої боксерської ради (WBC) привласнило нігерійцю Семюелу Пітеру звання тимчасового чемпіона цієї організації в суперважкій вазі.

Семуель Пітер
Семуел Пітер (Фото -comcast.net)
Олег Маскаєв втратив титул чемпіона світу WBC з боксу у суперважкій вазі. Звання тимчасового чемпіона WBC отримав Семюель Пітер

Таке рішення було прийнято керівництвом WBC після того, як Маскаєв був змушений відмовитися від призначеного на 6 жовтня двобою проти Пітера через травму хребта, що вивела його з ладу на три-чотири місяці. 

Відповідно до правил WBC, якщо Маскаєв протягом року не зможе вийти на ринг, то він буде позбавлений титулу на користь тимчасового чемпіона. 

Незважаючи на відмову Маскаєва від бою, Пітер і його команда все одно планують вийти на ринг 6 жовтня, однак заміну травмованому чемпіонові ще не знайшли. 

Два екс-чемпіони світу в суперважкій вазі - Олівер Макколл і Джон Руїс - вже запропонували свої кандидатури як суперників для Пітера, але вчора менеджер нігерійця Івайло Готцев досить неочікувано повідомив, що вони мають намір провести поєдинок проти відомого польського суперважковика Анджея Голоти

"Ми вже домовилися з Голотою. Залишилося одержати тільки схвалення з боку WBC, - сказав Готцев. - Усе тепер залежить від WBC, санкціонують вони цей чи бій ні". 

Ця заява була зроблена до того, як WBC привласнив Пітеру статус тимчасового чемпіона, і, можливо, тепер плани нігерійця і його команди можуть змінитися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: