У Михайличенка немає претензій до своїх підопічних

Тренер збірної України Олексій Михайличенко зазначив, що турнір на Кіпрі надав йому багато корисної інформації для роздумів.

Олексій Михайличенко прокоментував виступ збірної на товариському турнірі на Кіпрі. 

"Фінальний поєдинок відрізнявся від нашої попередньої гри зі словаками, однак цьому є декілька пояснень, − говорить в інтерв’ю офіційному сайту ФФУ головний тренер збірної України. 

– По-перше, на мій погляд, серби все-таки вищі за класом від нашого попереднього суперника. По-друге, ми практично повністю змінили склад, і багато зв'язок, а також окремі лінії випробовували чи не вперше. Тож не дивно, що в деяких епізодах нам не вистачало взаєморозуміння. 

Але через подібні моменти, до того ж в іграх з серйозними противниками, теж необхідно пройти. Водночас повинен сказати, що загалом до підопічних особливих претензій немає − усі вони прагнули максимально точно виконувати поставлене завдання". 

Олексій Михайличенко також хотів би бачити більш гострі дії попереду. "Однак сьогодні нам не вистачало останнього пасу, − констатує він. − Хоча підопічним вдавалося проводити потенційно небезпечні атаки, проте довести їх до логічного завершення не змогли. 

Втім, у підготовчий період такий брак має своє пояснення. Плюс потрібно зважити на те, що кожен футболіст по-своєму реагує на міжсезонні навантаження. Хтось швидко набирає форму, а іншому для цього потрібно більше часу".

"Турнір на Кіпрі, який пройшов на досить непоганому рівні, в зручних умовах, виявився дуже корисним, і дав нам достатньо інформації для роздумів. Крім того, не варто забувати і про психологічний фактор: після тривалої паузи ми знову зустрілися, поспілкувалися у дружній атмосфері. Одним словом, ці три дні були для нас дуже плідними ", – відзначив Михайличенко.

Читайте також:
Збірна України виграла турнір на Кіпрі
Рейтинг ФІФА: Україна піднялась на 14-е місце
Українці обіграли словаків на Кіпрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: