У Нью-Йорку визначився чемпіон світу з шахів: росіянин програв норвежцю

Карлсен виграв у росіянина тайбрейк із загальним рахунком 3:1.

Норвежець Магнус Карлсен відстояв у Нью-Йорку звання чемпіона світу з шахів: він переміг на тайбрейку матчу російського гросмейстера Сергія Карякіна, повідомляє "Р-Спорт".

У період з 11 до 29 листопада Карлсен і Карякін зіграли 12 партій із класичним контролем часу, проте за їхніми підсумками переможця виявлено не було - 6:6. Вчора, 30 листопада, відбувся тайбрейк з чотирьох партій: норвежець досяг перемоги в третій грі чорними фігурами.

Четверта партія, в якій Карлсен грав білими, також завершилася поразкою Карякіна. Таким чином, норвежець виграв у росіянина тайбрейк із загальним рахунком 3:1.

Нагадаємо, у вересні чоловіча збірна України завоювала "срібло" шахової Олімпіади, яка проходила в Баку. В останньому турі наші шахісти перемогли Словенію та набрали в турнірі 20 очок.