У пекінської Олімпіади буде своя специфіка

Родзинкою Олімпіади-2008 стане наймасштабніша в історії естафета олімпійського вогню, нефритові медалі і оригінальний факел.

Олімпіада
Як заявила у вівторок на прес-конференції начальник прес-канцелярії Олімпіади-2008 Ван Хуей, Ігри в Пекіні стануть зеленою, науково-технічною та гуманітарною Олімпіадою. "Наша задача - залишити багату спадщину як для своїх співвітчизників, так і для всього світу", - заявила Хуей. 

За її словами, естафета Олімпійського вогню стане особливою дією. Вона поб'є рекорд і по протяжності, і по масштабу, і по кількості учасників. Естафета триватиме впродовж 150 днів. 

Вона пройде через 135 міст і подолає 137 тисяч кілометрів. Сам факел буде у формі паперового сувою, оскільки відомо, що папір є одним з головних винаходів Китаю.
 
Переможцям і призерам Ігор вручатимуться незвичайні медалі. Проект олімпійських нагород був створений в квітні поточного року. Вперше в медаль буде доданий додатковий елемент - нефрит. Це відображатиме не тільки прагнення до інновації, але і пошану до спортсменів, оскільки існує старокитайська фраза: "Благородні діячі носять нефрит". 

На прохання журналістів розповісти які-небудь факти про церемонії відкриття і закриття Олімпійських ігор Ван Хуей відповіла, що "це секрет". "Навіть я нічого не знаю про церемонію відкриття. Можу сказати тільки, що вона пройде на стадіоні, який називається "Пташине гніздо", - повідомила вона.

- За планом він повинен був бути побудований наприкінці 2007 року, але через церемонію відкриття його введення до ладу довелося перенести на перший квартал наступного року". 

За приблизними оцінками в пекінській Олімпіаді, що пройде з 8 по 24 серпня наступного року, візьмуть участь близько 20 тисяч спортсменів, тренерів і офіційних осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: