У середу Україна дізнається, де пройде Євро-2012

13 травня Виконком УЄФА назве міста, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи-2012 з футболу.

12-13 травня у Бухаресті відбудеться засідання Виконавчого комітету УЄФА, на якому будуть названі приймаючі міста Євро-2012.

Виконком на чолі з президентом УЄФА Мішелем Платіні прийме рішення після остаточної оцінки міст-претендентів, ґрунтуючись на задокументованих даних офіційної делегації УЄФА, що відвідала Україну та Польщу в середині квітня.

Цей візит надав топ-менеджерам УЄФА можливість отримати останню інформацію з усіх ключових аспектів підготовки до фіналу Євро-2012. Отже, Виконком планує заслухати доповідь про роботу, виконану обома країнами.

Нагадаємо, що під час нещодавнього візиту до України та Польщі комісія УЄФА оглянула київський НСК "Олімпійський" та варшавський Народний стадіон. На зустрічах членів делегації Європейського футбольного союзу з представниками місцевих оргкомітетів обговорювалося широке коло питань, зокрема, політична й економічна ситуація в країнах, останні новини з міст-претендентів, а також загальний розвиток інфраструктури.

Окрім рішень щодо Євро-2012, Виконком вивчатиме й інші нагальні питання. Так, УЄФА визначатиме господарів Євро-2011 серед 19-річних юнаків та молодіжного жіночого Євро-2011.

Буде названо також благодійну організацію, яка під час традиційного гала-вечора європейського футболу в Монако в серпні 2009 року отримає від УЄФА чек на 1 мільйон швейцарських франків.

Також Виконком затвердить приєднання до Хартії масового футболу та дитячо-юнацького футболу УЄФА нових членів. Адже робота національних асоціацій з дітьми, юнаками та розвиток масового спорту є одними з найважливіших аспектів діяльності УЄФА.

Читайте також:

Євро-2012 пройде у форматі 5+5

На "Олімпійському" відбувся останній матч

Реконструкція НСК "Олімпійський" дешевшає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: