У сезоні 2010/2011 Ліги чемпіонів не буде

Президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель заявив, що у сезоні 2010/2011 хокейної Ліги чемпіонів не буде.

Незважаючи на поліпшення економічної ситуації в Старому Світі, у новому сезоні хокейної Ліги чемпіонів знову не буде.

На минулому тижні президент Міжнародної федерації хокею (ІІХФ) Рене Фазель заявив, що ІІХФ не досягла домовленостей з лігами.

"Ми дуже жалкуємо, що повинні були прийняти рішення про припинення роботи над повторним запуском Ліги чемпіонів у зв'язку з відсутністю чітких довгострокових зобов'язань з боку ліг і клубів, - сказав керівник світового хокею. - Неможливо побудувати міжнародну лігу з економічно стійким фундаментом без стабільної підтримки. Хоча нова пропозиція було досить збалансованою в плані ризику і доходів, кілька членів європейської хокейної родини не поділяють нашої довгострокової стратегії розвитку".

Рене Фазель подякував всім сторонам, які витратили значну кількість часу і ресурсів на розробку нової концепції Ліги чемпіонів.

Фазель упевнений, що на даному етапі упущена можливість запуску дуже успішного проекту, адже організатори були готові зробити значний фінансовий внесок як у сам турнір, так і в ті клуби, які були позбавлені можливості брати участь в ній в сезоні 2009/10.

Найбільше розчарування подією висловили росіяни. Так, керівництво КХЛ було готове забезпечити участь у Лізі чемпіонів своїх найсильніших клубів, а також надати турніру фінансову підтримку, а тому прийняте рішення викликало глибоке розчарування.

Проте росіяни впевнені, що до питання відродження турніру можна буде повернутися в майбутньому.

Залишається додати, що в прем'єрному сезоні хокейної Ліги чемпіонів (наступник Кубка чемпіонів) сезону 2008/09 виступила дюжина клубів з семи найсильніших національних чемпіонатів Старого Світу. Призовий фонд складав 10 мільйонів євро, з яких мільйон отримав переможець - швейцарський "Цюріх".

Читайте також:

Побєдоносцев вивів "Сокіл" у півфінал Екстраліги

Федотенко і Понікаровський стали одноклубниками у НХЛ

Канада перемогла США у фіналі Олімпійського турніру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: