У світової рекордсменки допінг!

Допінг-проба "А" найсильнішої у світі метальниці молота росіянки Тетяни Лисенко дала позитивний результат.

Тетяна Лисенко
Тетяна Лисенко
У допінг-пробі рекордсменки світу з метання молота росіянки Тетяни Лисенко знайдений заборонений препарат. 

Офіційного оголошення результатів проби "А" Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) ще не зробило, проте і сама спортсменка, визнана минулого року найкращою легкоатлеткою країни, і її особистий тренер Микола Белобородов вже доведені до відома про те, що трапилось. 

"Ми одержали цю інформацію з-за кордону. Зараз разом з Танею думаємо, на яких змаганнях могла бути взята допінг-проба, що дала позитивний результат. Такого бути не може! Про те, який допінг знайдений, не знаємо. Можливо, якийсь штучний фарбник знайшли, який сьогодні може бути в будь-якому напої", – сказав Белобородов. 

Голова антидопінгової служби Росспорту Микола Дурманов, президент Всеросійської федерації легкої атлетики Валентин Балахнічев і головний тренер збірної Росії Валерій Куліченко інформацію про допінг Лисенко не спростували, але від коментарів відмовилися. 

Варто відзначити, що Тетяна Лисенко – найсильніша метальниця молота в світі останніх трьох років. У 2005 році вона встановила свій перший з чотирьох світових рекордів, побивши досягнення румунки Міхаели Мелінте, що трималося з 1999 року. 

Останній світовий рекорд (78 метрів і 61 сантиметр) росіянка встановила 26 травня нинішнього року на Всеросійських легкоатлетичних змаганнях у Сочі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: