У Ванкувері олімпійців охороняють на вертольотах

П'ять новітніх вертольотів були виділені для спостереження за Олімпійським селищем з неба.

Організатори Олімпійських ігор у Ванкувері всерйоз побоюються можливих терактів в олімпійському селищі. Було прийнято рішення терміново посилити охорону місця, де проживають спортсмени.

Крім штату охоронців, які курсують по території селища і за його межами, за безпекою атлетів вдень і вночі почали стежити ще й з повітря. П'ять новітніх вертольотів були виділені для спостереження за Олімпійським селищем з неба.

"Це було зроблено для більшої безпеки спортсменів, - розповіла одна з представниць служби безпеки. - Наш уряд постарався зробити все, щоб атлетам нічого не загрожувало. Ми контролюємо територію, так би мовити, локально. Вертольотами ж видно ситуацію зверху. Нас повідомляють про будь-яку небезпеку. Все-таки Олімпіада - це досить зручний для проведення терористичних актів простір - дуже багато людей збирається на об'єктах".

Деякі атлети навіть впевнені в тому, що в кожній "вертушці" сидить висококваліфікований снайпер, який готовий стріляти на поразку при будь-якій загрозі життю і здоров'ю спортсменів.

До того ж все ніяк не можуть заспокоїтися антиглобалісти, які протестують проти Олімпіади. Раз пораз радикально налаштована молодь з плакатами та транспарантами дає про себе знати: то мітинг влаштує, то вітрину розіб'є. Місцева поліція робить все можливе, щоб нейтралізувати хуліганів, проте ніхто напевно не знає, де чекати чергового виступу.

Читайте також:

Олімпійський призер зламав зуб, вкусивши завойовану медаль

Словенська лижниця виборола медаль з чотирма зламаними ребрами

Медальний залік Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: