У Ванкувері відбулася Олімпіада жебраків

Понад 600 людей, серед яких бідняки, бездомні і навіть наркомани, 7 лютого провели Олімпійські ігри жебраків.

Понад 600 людей, серед яких бідняки, бездомні і навіть наркомани, 7 лютого провели Олімпійські ігри жебраків на знак протесту проти Білої Олімпіади у Ванкувері.

Змагання пройшли по декількох дисциплінах - біг з перешкодами, гонка на скейтах по бідному району, стрибки в довжину і висоту і навіть керлінг.

Також бомжі провели конкурси, на яких визначили найкращий талісман та гімн. Місце проведення змагань знаходилося близько школи японської мови в даунтауні Ванкувера. Призи для переможців були засновані самими учасниками. Серед них - їжа та випивка, а також старий одяг.

Один із засновників Олімпійських ігор жебраків Міа МакКей стверджує, що організатори Олімпійських ігор - 2010 обіцяли поліпшити умови і допомогти наркоманам та хворим, а замість цього район просто ізолювали і перекрили дороги.

У Британській Колумбії, провінції на заході Канади, один з найвищих рівнів розповсюдження наркотиків, бездомності та безробіття в Північній Америці. Міжнародна асоціація з боротьби зі СНІДом заявляє, що в цьому районі один з найвищих рівнів розповсюдження ВІЛ. Кожна п'ята дитина у Британській Колумбії - бездомна. І це при тому, що найбільше місто регіону Ванкувер визнане найкращим місцем для проживання у світі.

"Ласкаво просимо в Ванкувер - місто світового рівня з бідністю світового рівня", - йдеться на одному зі слоганів Олімпійських ігор жебраків.

Читайте також:

Австралії дозволено "боксуючий кенгуру" на Олімпіаді

Антиглобалісти готують диверсію на Олімпіаді

Канадські повії готуються до олімпійського марафону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: