У Верховній Раді прийняли конвенцію про боротьбу з корупцією у спорті

Про це повідомив міністр спорту Ігор Жданов.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив, що Верховна Рада ратифікувала конвенцію Ради Європи, спрямовану на боротьбу з корупцією в спорті.

"227 голосів – за. Верховна Рада ратифікувала конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Ця конвенція була підписана мною, як міністром спорту від України, під час Євро-2016.

Вона спрямована на боротьбу з корупцією в спорті, договірними матчами, з шахрайськими ставками на спортивні змагання. Також передбачається залучення до більш жорсткої відповідальності тих фізичних і юридичних осіб, які цим займаються.

Конвенція була прийнята у вересні 2014 на 13-й Конференції міністрів Ради Європи, відповідальних за спорт. Наразі Конвенцію підписали 26 держав – членів Ради Європи. Україна є однією з перших країн, яка ратифікувала цей важливий європейський інструмент", – написав Жданов у себе на Facebook.

Нагадаємо, що 16 листопада на засіданні Уряду України було прийнято постанову, відповідно до якої 55 українським спортсменам та їхнім тренерам буде виплачено одноразову грошову допомогу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: