У "Зорі" грають справжні мужики – Вернидуб про матч із "Динамо"

Керманич луганчан прокоментував бойову нічию в матчі УПЛ.

Головний тренер луганської "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував гру своєї команди в матчі УПЛ проти київського "Динамо".

На післяматчевій прес-конференції Вернидуб розповів, про що говорив з футболістами в перерві та як мотивував їх на другу половину гри.

"Якщо розбирати перший тайм, то ми його провалили. Рахунок говорив сам за себе. Добре, що хлопці почули мене і після перерви показали той футбол, який сподобався вболівальникам.

Я думаю, такі ігри дорогого коштують. Для мене ця гра, як, думаю, і для мого колеги Олександра Хацкевича, залишиться на довгу пам'ять. Я у хлопців попросив диск із записом.

Я емоційна людина і можу кричати в перерві. Сьогодні я не кричав. Зайшов і сказав: Наші фанати вивісили банер "Мужики" і, якщо ми дійсно такі мужики, то повинні вийти і довести це. Ще раз переконався, що в нашій команді справжні мужики, спортсмени з великої літери", - розповів Вернидуб.

Нагадаємо, що "Динамо" втратило очки у матчі з "Зорею". Перша половина гри закінчилася тотальною перевагою киян, які лідирували з рахунком – 0:3. Однак, надзвичайно напружений матч завершився нічиєю – 4:4.