Удар футболіста "Зеніта" електрошокером визнано правомірним

Дії співробітника ОМОНу, який вдарив Данко Лазовича електрошокером після матчу "Волга" - "Зеніт", визнано правомірними.

В Росії поставлено крапку у справі про удар електрошокером футболіста "Зеніту" Данко Лазовича.

Слідчий комітет по Нижньогородській області визнав правомірними дії співробітника ОМОНу, який вдарив Лазовича електрошокером після матчу "Волга" - "Зеніт", що відбувся 18 червня у Нижньому Новгороді.

Слідчими органами за результатами проведення дослідчої перевірки винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи з підстав п. 1 ч. 1 ст. 24 КПК Російської федерації - за відсутністю події злочину.

Сам Данко Лазович пояснив, що з причини того, що істотного порушення його прав не було, залучати співробітників поліції до відповідальності він не бажає.

В ході перевірки були опитані гравці "Зеніта", співробітники власної безпеки ФК "Волга", вболівальники "Зеніт", співробітники ОМОНу, лікарі команди "Зеніт", проведено судово-медичний огляд Данко Лазовича, отримана консультація судово-медичного експерта , опитані представники преси, проведено дослідження з відеозапису, наданого "Зенітом", оглянуто фото-та відеоматеріали, сам пристрій електошокер.

У результаті проведення перевірочних дій було підтверджено факт застосування до Лазовича електрошокового пристрою співробітником ОМОНу. Однак дії поліцейського в даній ситуації були визнані правомірними.

Оскільки у результаті дій Лазовича, що виразилися в перетині загороджувальних бар'єрів і рядів співробітників правоохоронних органів для зближення з уболівальниками з метою передачі своєї футболки, була створена реальна загроза виникнення заворушень на стадіоні.

Крім того, згідно ст. 100 Дисциплінарного регламенту РФС, дії нападаючого "Зеніта" можна кваліфікувати як дисциплінарне порушення: провокування глядачів.

Читайте також:

Фанати "Зеніту" попалися з кілограмом марихуани

В побитого ОМОНівцем футболіста "Зеніту" діагностували електротравму та опік

Воротар "Зеніту" забив фантастичний гол (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: