Угорці зацікавились Йожефом Сабо

Угорська футбольна федерація не відмовилася від думки про запрошення на посаду головного тренера збірної цієї країни нинішніього керманича київського "Динамо".

В Угорщині піднялася нова хвиля чуток про те, що національну команду може очолити нинішній головний тренер київського "Динамо" Йожеф Сабо

Мотивом для цього послужили справи Йожефа Йожефовича в Лізі чемпіонів, що не зовсім вдало складаються. Говорять, що довго наставник на своєму посту не протримається. 

Інтерес до нього Федерації футболу Угорщини пов'язаний з тим, що Сабо, який народився на Закарпатті, чудово володіє угорською мовою і розуміє менталітет цієї країни. 

З його подачі в динамівському клубі з'явилися Ласло Боднар і Балаж Фаркаш, а з недавнього часу в тренерському штабі з'явився ще і Василь Рац, який довгий час працював в Угорщині.

До того ж, у Сабо хороші відносини з багатьма людьми, що впливають на розвиток угорської футбольної інфраструктури. І хоча у наставника є діюча угода з київським "Динамо", надії на його переїзд до Угорщини не згасають. 

Сам Йожеф Сабо про пропозицію очолити збірну Угорщини, яка колись була сильною, але в останні десятиліття переживає не найкращі часи, каже: 

"Дійсно, такі конкретні пропозиції мені поступали декілька раніше, але після того, як я відмовився, ніхто більше до мене з подібними питаннями не поводився, – сказав наставник в бесіді з кореспондентом газети "Блік". - Що ж, якщо такий інтерес мав місце, то чом би йому не виникнути знов…"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: