Ухвалено проект реконструкції НСК "Олімпійський"

Місткість НСК "Олімпійський" стадіону складе 69 тис. чоловік, тоді як техніко-економічним обгрунтуванням передбачалося 72 тис. чоловік.

Містобудівна рада Києва схвалила проект реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

Про це сказав журналістам в.о. начальника Головного управління містобудування та архітектури Києва Сергій Броневицький.

"Що стосується будівлі НСК" Олімпійський ", то всі вимоги замовника були виконані. Проект схвалюємо з урахуванням всіх зауважень, зокрема перегляду шляхів евакуації", - сказав Броневицький.

Також було прийнято рішення розділити проекти реконструкції самої будівлі стадіону та благоустрою функціонуючої території (в радіусі 1,5 км навколо стадіону).

На початковій стадії погодження відповідальними за благоустрій стали НСК та Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту.

За словами архітектора Юрія Серьогіна, бюро якого адаптувало проект згідно вимогам і нормам українського законодавства, місткість стадіону складе 69 тис. чоловік, тоді як техніко-економічним обгрунтуванням передбачалося 72 тис. чоловік, а "чиста" місткість - 63 тис. чоловік (по ТЕО - 52 тис. чоловік).

Площа стадіону складе не 36 га, як передбачалося раніше, а 16,88 га.

Крім того, переглянута концепція покрівельного покриття стадіону: ТЕО передбачалося накриття склом трибун та італійського дворика, тоді як у проекті накривати стадіон та дворик будуть синтетичним напівпрозорим матеріалом, який забезпечить 50% пропуску світла.

Кількість рядів у нижньому ярусі скоротили на 2 - тепер їх буде 44. А футбольне поле, згідно з проектом, буде піднято на 15 см.

Читайте також:

Верховна рада надасть податкові пільги футболістам

Мішель Платіні: неможливо, щоб Україна втратила Євро-2012

Міста-господарі Євро-2012 будуть названі 13 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: