Україна - Греція. Рецепт перемоги від Грозного

В'ячеслав Грозний назвав п'ять компонентів ігри, в яких збірна України повинна додати після нічиєї в Афінах.

Відомий український тренер В'ячеслав Грозний назвав п'ять компонентів ігри, в яких збірна України повинна додати після нічиєї в Афінах, щоб перемогти в середу і поїхати на чемпіонат світу-2010 в ПАР.

"Після першого матчу я остаточно переконався, що збірна України зобов'язана обігравати Грецію. У суботу господарі виклали всі свої козирі, і стало зрозуміло - ми сильніші. Звичайно, від старого лиса Отто Рехагеля можна очікувати в Донецьку якогось сюрпризу, але усі хитрощі наставника греків не повинні стати для українців фатальними.

Ми не поступилися в Афінах, і тепер все залежить виключно від нас ", - так підбив проміжні підсумки україно-грецького протистояння досвідчений наставник В'ячеслав Грозний. І з ним важко не погодитися.

Але наші зіграли не бездоганно, а в Донецьку необхідно показати ще кращу гру. За рахунок чого - про це докладніше.

1 Додати агресії в атаці

"Перед своєю публікою наш ударний дует Шевченко – Мілевський зобов'язаний зіграти на максимумі можливостей, – вважає Грозний. – Андрій взагалі може самостійно вирішити результат протистояння: ставка у нападі повинна робитися на нього. Шеві потрібно створити більше свободи в атаці, постаравшись відволікти його опікунів. Агресивно повинні зіграти так само Мілевський з Гусєвим, які вміють обігравати суперника один в один і приймати нестандартні рішення".

2 Активніше підтримувати наступ опорникам

"Тимощук, Михалик і Гай (якщо з'явиться на полі) повинні більше грати на атаку. Тим самим вони і відсунуть грецький наступ від наших воріт, і зв'яжуть руки диспетчеру суперників – Карагунісу. Захоплюватися походами вперед їм, звичайно, не варто. Але окремо вони зобов'язані активніше підтримувати наших нападників", – переконаний В'ячеслав Вікторович.

3 Посилити тиск на флангах

"Українцям треба додати у швидкості, – продовжує Грозний. – У першу чергу на флангах. Чекаю в Донецьку більш яскравої гри ліворуч від Ракицького, який зробить висновки з невдалого для себе першого тайму в Афінах. А на позиції правого захисника, ризикну припустити, в середу доречно виглядав би Гусєв. Це і оборону не послабить, і дозволить підсилити наш склад ще одним атакуючим півзахисником".

4 Більше бити по воротах

"У нас достатньо гравців з відмінно поставленим ударом. Огляду на те, що греки скупчаться в своєму карному майданчику, а на "Донбас Арені" газон не заважатиме нашим гравцям добре прикластися до м'яча, на відміну від жахливого поля в Афінах, дальні удари можуть стати нашою вирішальною зброєю, – говорить Грозний. – Англії ж забили саме з-за меж карного майданчика. Жду також результативного удару після стандартів у виконанні Шевченка – він це вміє ".

5 Максимальна увага до стандартів

"Пропущений м'яч на своєму полі для нас буде наче катастрофа, – підкреслює тренер. – Необхідно буде відповідати двома. Тому українці зобов'язані дуже уважно зіграти біля своїх воріт. Особливо при навісах зі штрафних і кутових. У греків багато високих гравців, і боротьбу за верхові м'ячі не можна програвати. Думаю, в середу нам стане в нагоді, Чигринський, що пропускав перший поєдинок, який майстерно грає на другому поверсі".

Читайте також:

Суркіс відмовився від 1,5 мільйона доларів Ахметова

У матчі Греція - Україна перемогла дружба

Євро-2011. Україна здобула важливу виїзну перемогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: