Україна і Польща разом готуватимуться до Євро-2012

Представники федерацій футболу України та Польщі цими вихідними у Львові уклали угоду про співпрацю у рамках підготовки до Євро-2012

Представники федерацій футболу України та Польщі цими вихідними у Львові уклали угоду про співпрацю у рамках підготовки до Євро-2012. Перший спільний проект - промо-тур „Літо з радіо: назустріч Євро-2012" - стартував уже цієї неділі, передає "Німецька хвиля".

Як повідомляється, у суботу керівництво української та польської футбольних федерацій провели бізнес-ланч, результатом якого й стало підписання угоди про координацію дій, зокрема про взаємне інформування щодо заходів, які здійснюються у рамках підготовки до Євро-2012.

Коментуючи цю подію, віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко зазначив: „Нам час уже відійти від ейфорії, спричиненої перемогою в Кардифі, й переводити наші зусилля в практичну площину, щоб ми змогли в Польщі й Україні до 2010 р. презентувати аудиторам УЕФА наші здобутки в контексті Євро-2012". Представники польської та української сторін наголосили, що проведення чемпіонату є чудовим шансом для обох країн підтвердити імідж європейських держав. А першим спільним проектом став концертний промо-тур, який пройде містами України й Польщі, де заплановано провести матчі європейського чемпіонату. Серед учасників концертів такі виконавці як польська рок-група "Перфект" чи українська співачка Руслана.

Нагадаємо, що 18 квітня в Кардіффі Україна та Польща виграли спільну заявку на право проведення фінальної частини Євро-2012.

Як повідомлялося, Україна і Польща створили Координаційну раду для підготовки до проведення Євро-2012. Про це стало відомо після зустрічі 9 липня президента України Віктор Ющенко з президентом Польщі Лехом Качинським. Як наголошувалося, упродовж 2-2,5 місяців буде прийнято угоду про організацію Євро-2012.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: