Україна і Росія спільно готуватимуться до Євро-2012 та Сочі-2014

Урядовці двох країн обговорять питання щодо інфраструктурних об'єктів до Євро-2012 та Сочі-2014.

У Москві 15 червня пройде спільна українсько-російська нарада, на якій урядовці двох країн обговорять питання щодо інфраструктурних об'єктів до Євро-2012 та Сочі-2014.

Про це повідомив 25 травня у Львові віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников.

За словами Колесникова, така спільна нарада є необхідною навіть з огляду на те, що "усі сухопутні дороги до Сочі ведуть через Україну".

Крім того, віце-прем'єр зазначив, що будувати дорогу від Краковця до Львова на основі концесійної угоди будуть лише у тому випадку, коли цю дорогу буде збудовано від польсько-українського кордону, тобто від Краковця, і до українсько-російського кордону - до Успенки і до Ростова. "А коли ми хочемо побудувати 80 км платної дороги у країні, де тисячі кілометрів бездоріжжя, то скористатися нею ніхто не зможе. Тому держава спершу збудує дороги за рахунок акцизів на бензин у тому числі, а потім можна буде брати компанії, які ефективно управлятимуть цими дорогами", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна рада 20 травня прийняла урядовий законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування)", який передбачає підвищення акцизів на тютюнові вироби, алкоголь і бензин.

За відповідний законопроект проголосували 246 народних депутатів. Зокрема, від Партії регіонів проголосували 170 депутатів, від БЮТ - 17, НУ-НС - 9, від Компартії - 27, Блоку Литвина 19 та 4 позафракційних депутата.

Читайте також:

В Україні підвищено акцизи на алкоголь, сигарети і бензин

ВР відмовилась скасувати підвищення акцизів на алкоголь, сигарети і бензин

Верховна рада зробила дешевшими квитки на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: