Україна-Італія: кількість квитків збільшиться?

ФФУ виступила з ініціативою продажу квитків на матч Україна – Італія на 80% місць, наявних на НСК "Олімпійський".

НСК "Олімпійський"
Трибуни київського стадіону НСК "Олімпійський" (Фото - nsc-olympic.com)
Федерація футболу України відправила офіційні листи на адресу замміністра внутрішніх справ Василя Фатхутдінова та міністра зі справ сім’ї, молоді та спорту Віктора Коржа, у яких пропонує розглянути можливість ширшого продажу квитків на найближчі матчі національної збірної у кваліфікації Євро-2008.

ФФУ просить дозволити продаж квитків на 80% від наявних на НСК "Олімпійський" місць для глядачів. 9 серпня на ім’я президента ФФУ Григорія Суркіса надійшов лист за підписом Василя Фатхутдінова, у якому йшлося про обмеження місткості столичного НСК "Олімпійський" відповідно до вимог акта-сертифіката на матч Євро-2008 між збірними України та Італії до 50%, тобто - 41 500 місць. 

"До вимог МВС про продаж на матч Україна - Італія 50% квитків від їхньої загальної кількості ми ставимося з розумінням. Однак, з огляду на численні звертання шанувальників футболу, просимо разом із ФФУ вжити додаткових заходів безпеки та дозволити реалізацію квитків на вищезгадані матчі не менше, ніж 80% від наявних місць на НСК "Олімпійський", - зазначається у зверненні до членів уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: