Україна на межі втрати Євро-2012

Українська влада досі не виділила гроші для підготовки інфраструктури країни до проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Україна може втратити право на проведення Євро-2012, якщо найближчим часом не почнеться процес фактичного виділення бюджетних коштів на підготовку міст-претендентів. Про це заявив Сергій Нагорний, керівник аналітичного відділу об`єднання підприємців - учасників підготовки до Євро-2012.

"Тих гарантії фінансування, які перші особи країни надали УЄФА (йдеться про відповідний лист Мішелю Платіні за підписом Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко і Володимира Литвина – ТСН.ua), на даному етапі підготовки вже недостатньо. Має початися процес фактичного виділення бюджетних коштів приймаючим містам, щоб вони прискорили підготовку ключових об`єктів (стадіонів і аеропортів) і почали роботи з підготовки інфраструктурних об`єктів", - сказав Нагорний.

Він акцентував увагу на тому, що традиційна практика виділення бюджетних коштів на освоєння наприкінці календарного року у випадку з Євро-2012 може виявитися фатальною помилкою, адже результати проведених заходів Україна має продемонструвати УЄФА вже в листопаді. Якщо вони здадуться європейським футбольним функціонерам недостатніми, то Україна втратить право на проведення матчів континентальної першості.

Як повідомлялося, нова редакція Державної цільової програми підготовки до Євро-2012 передбачає фінансування підготовки з держбюджету в обсягу близько 40 млрд грн, зокрема 9,3 млрд грн – на підготовку ключових об`єктів (аеропорти, стадіони, тренувальні бази); 28,9 млрд грн – на підготовку автомагістралей і залізничного сполучення; 0,8 млрд грн – на підготовку міського господарства. Причому більш як 8 млрд грн, згідно з програмою, має бути виділено і освоєно вже в 2009 році.

Читайте також:

Суркіс просить Ющенка заспокоїти Одесу та Дніпропетровськ

Ющенко вимагає відповідально готуватися до Євро-2012

Ющенко знайшов гроші на будівництво євростадіону у Львові

Ющенко: рішення УЄФА щодо Євро-2012 є справедливим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: