Україна отримала перші ліцензії на Олімпіаду в Лондоні

Володарями перших українських перепусток на Олімпіаду-2012 стали стрілки Іван Бідняк і Наталія Кальниш.

Українські спортсмени відкрили лік олімпійським ліцензіям на Ігри ХХХ Олімпіади, що 2012 року прийматиме Лондон.

Це сталося на чемпіонаті світу зі стрільби, який днями завершився у Мюнхені. У стрільбі з пневматичного пістолету (вправа МП-6) володарем перепустки на Ігри став Іван Бідняк, а у змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (МГП-5) право виступити на Олімпіаді завоювала Наталія Кальниш (зауважимо, що ліцензії є неіменними і здобуваються для країни).

Відзначимо, що згідно з останніми змінами система відбору на Олімпіаду у стрілків значно ускладнилася. Пов’язано це з прагненням Міжнародної федерації якомога більше поширити географію країн, презентованих на найголовніших стартах чотириріччя. Відтак аби отримати олімпійську ліцензію, на світовій першості варто було потрапити до 4-х найкращих у своїй вправі.

Поповнити запас ліцензій стрілки матимуть можливість вже наступного року на чемпіонаті Європи з малокаліберної зброї, а також під час чотирьох етапів Кубка світу, що відбуватимуться в Австралії, США, Кореї та Німеччині. Завершиться ліцензійний відбір на європейській першості 2012 року у стрільбі з пневматичної зброї.

Додамо, що світова першість стрілків, що відбувається раз на 4 роки, стала першим відбірковим змаганням до наступних літніх Олімпійських ігор.

Читайте також:

Україна має першу золоту медаль на Олімпіаді в Сінгапурі

З 2010 року починається підготовка України до Олімпіади-2022

Андрій Шевченко представить Україну на Олімпіаді-2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: