Україна перемогла Косово і зберегла шанс на вихід на ЧС-2018

Автогол та Ярмоленко принесли перемогу "синьо-жовтих".

Збірна України залишається у гонитві за путівкою на чемпіонат світу 2018 року.

У Албанії "синьо-жовті" здобули перемогу над командою Косова – 2:0.

Гра відбулася за складних умов. За годину до матчу у Шкодері пройшла сильна злива. На полі було майже 10 сантиметрів води, тому стояло питання про затримку або перенесення матчу. Проте злива стихла, вода з поля зійшла, тож інспектори УЄФА дозволили провести поєдинок. Хоча в другому таймі негода знову розійшлася.

На 60-й хвилині рахунок відкрив Леарт Пакярада, який головою забив м'яч у власні ворота.

А на 87-й Андрій Ярмоленко подвоїв перевагу "синьо-жовтих".

У цьому матчі за збірну України дебютував натуралізований бразилець Марлос. Він замінив на 46-й хвилині Артема Кравця.

Кравець, до речі, як і Іван Ордець , не зможуть зіграти проти Хорватії через перебір карток.

У паралельних матчах Хорватія втратила очки у грі з Фінляндію - 1:1, Ісландія розгромила Туреччину – 3:0.

Тож, перед заключним, 10-им туром, наступна турнірна ситуація у Групі І: Ісландія 19 очок, Хорватія  17, Україна 17, Туреччина 14, Фінляндія 7, Косово 1.

9-го жовтня у Києві  українцям треба обов'язково  перемагати хорватів. Гра відбудеться о 21:45.