Україна перемогла Норвегію завдяки пенальті (відео)

У товариському матчі, що відбувся на "Дніпро-Арені" у Дніпропетровську, збірна України з футболу перемогла команду Норвегії з рахунком 1:0.

Післяматчеві коментарі Олексія Михайличенка та гравців збірної України - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

У Дніпропетровську підопічні Олексія Михайличенка перемогли "вікінгів" з рахунком 1:0. Єдиний гол з пенальті провів форвард донецького "Шахтаря" Євген Селезньов. Відзначимо, що у поєдинку дебютували одразу п’ять українських гравців – Станіслав Богуш, Сергій Валяєв, Олег Краснопьоров, Марко Девіч та Валентин Слюсар.

Пенальті був призначений на 26-й хвилині зустрічі за сумнівний фол на Назаренку.

На 49-й хвилині норвежці залишились удесятьох після вилучення Ріісе.

У другому таймі українці мали кілька можливостей для того, щоб збільшити свою перевагу, але Алієв, Мілевський, Девіч марно намагалися пробити Йона Кнудсена.

ВідеоУкраїна - Норвегія: післяматчеві коментарі