Україна побудує два села в Карпатах для Олімпіади-2022

Уряд вже запланував, як розвинути інфраструктуру для Олімпіади 2022 року, яку Україна сподівається прийняти після розпорядженя президента Януковича.

 Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков вважає, що Україна повинна побудувати два олімпійських села у Львівській області для того, щоб претендувати на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

"Доведеться побудувати два олімпійські села, припустимо, між Львовом і Оскольським районом, де можна розташувати основні гірськолижні об'єкти. (Якщо відстань між об'єктами) понад 50 км, відповідно до нормативів МОК, вже потрібно будувати 2 села", - сказав Колесніков.

Він зазначив, що близько 70% видатків, пов'язаних з підготовкою інфраструктури до Олімпіади-2022, буде здійснено за рахунок приватного бізнесу. "Село, природно, (буде складатися) з житлових будинків або готелів - це побудує бізнес", - запевнив віце-прем'єр.

Зі слів Колеснікова, держава візьме на себе фінансування будівництва доріг і спортивних об'єктів, непривабливих для туристичного бізнесу.

"Адже ви не зустрічали, припустимо, туристів, які стрибають із трампліна або професійно займаються бобслеєм? Тобто ті речі, які не мають попиту в нормальній сфері, це, можливо, там держава зробить свої інвестиції. Все інше - бізнес. Бізнес побудує - держава прокладе нові дороги, побудує частину підйомників", - сказав він.

Колесніков висловив упевненість у тому, що транспортна інфраструктура, побудована до Євро-2012, полегшить завдання підготовки до Олімпіади-2022 і дасть змогу зменшити видатки на її проведення.

"Вперше - це дорого. Ванкуверська олімпіада обійшлася в 11 мільярдів доларів, але у Ванкувері й так усе було. Сочинська олімпіада може обійтися в 30 мільярдів доларів, тому що там саме нічого не було, що потрібно для сучасного (спорту)", - сказав віце-прем'єр.

Крім цього, Колесніков висловив впевненість у тому, що надалі ці видатки дадуть значну економічну вигоду для України.

"Це вперше видатки. Потім це дасть десятки тисяч робочих місць, просуне країну на десятиліття вперед у плані транспорту, у плані громадського харчування, готельного бізнесу", - вважає він.

Віце-прем'єр повідомив, що заявку на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року буде подано в 2014 році, а в 2015 її буде задоволено або не задоволено.

Нагадаємо, наприкінці серпня президент Віктор Янукович доручив Колеснікову почати підготовку до проведення Олімпіади-2022 в Україні. Олімпійські ігри планується провести в Карпатах.

Національний олімпійський комітет вважає шанси України на отримання права на проведення Олімпіади реальними.

Читайте також:

Янукович доручив уряду готуватися до Олімпіади-2022

З 2010 року починається підготовка України до Олімпіади-2022

Янукович переплутав "Буковель" і Буковину (аудіо)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: